Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Będziemy tam!

 

Wzorem roku poprzedniego także i w tym roku marka ANDRE ABRASIVE ARTICLES obecna będzie na wielu międzynarodowych wydarzeniach. Spotkać nas będzie można podczas targów SteelFab w Dubaju, targów Metalloobrabotka w Moskwie, targów Railtex w Birmingham, targów FABEX w Arabii Saudyjskiej oraz podczas targów EMO w Hanowerze.

SteelFab 2017 odbywający się w Sharjah Expo Centre w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w dniach 16-19 stycznia jest największą w regionie i najbardziej kompleksową platformą zaopatrzeniową dla przemysłu produkcyjnego w obróbce metali, produkcji metali i stali. Obecni jesteśmy w hali 4, stoisko nr 176.

FABEX 2017 odbywający się Rijadzie jest międzynarodowym wydarzeniem poświęconym obróbce metali, dedykowanym regionowi GCC oraz Arabii Saudyjskiej. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 30 kwietnia – 3 maj w Riyadh International Convention & Exhibition Center. Obecni będziemy na stoisku nr B44.

Railtex 2017 jest 13 edycją Międzynarodowych Targów Przemysłu Kolejowego. Targi odbędą się w dniach 9-11 maj w National Exhibition Centre w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Obecni będziemy na stoisku nr S40.

Metalloobrabotka 2017 – Międzynarodowe Targi Obróbki Metali odbędą się 15-19 maj na terenie Expocentre w Moskwie w Rosji. Obecni będziemy w pawilonie 7, hala 3, stoisko nr 73D30.

EMO Hannover - Targi Technologii Obróbki Metali, jest to największe tego typu międzynarodowe forum spotkań osób związanych z przemysłem ciężkim. Targi odbędą się w dniach 18-23 września w Hannover Messe w Hanowerze w Niemczech. Obecni będziemy na stoisku nr 40.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoisk targowych, zapoznania się z ofertą produktową oraz do rozmów z przedstawicielami naszej firmy.