ANDRE ABRASIVE ARTICLES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa projektuje, produkuje i dostarcza szeroki asortyment uniwersalnych i specjalnych narzędzi ściernych ze spoiwem żywicznym i ceramicznym.

Poszukujemy do naszego Działu Eksportu odpowiedniego kandydata na stanowisko:

1. SPECJALISTA DS. EKSPORTU
Miejsce pracy: Koło

OPIS STANOWISKA:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie i rozwijanie długofalowych relacji biznesowych z klientami,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Negocjowanie warunków współpracy z klientami,
  • Monitorowanie i kontrolowanie sytuacji płatniczej klientów
  • Reprezentowanie firmy na targach międzynarodowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziany handel zagraniczny)
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Dodatkowa znajomość języka rosyjskiego i/lub angielskiego mile widziana;
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków;
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Międzynarodowe środowisko pracy.

Aplikacje proszę wysyłać za pośrednictwem opcji:

pod adres:
ANDRE ABRASIVE ARTICLES
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
ul. Przemysłowa 10
62-600 Koło

lub e-mail:

Termin składania podań 15.11.2017 r.

Dziękujemy za nadsyłanie aplikacji i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami i nie zwracamy nadesłanych dokumentów.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2016 r., poz. 922”.

Poszukujemy do naszego Działu Technologicznego odpowiedniego kandydata na stanowisko:

2. TECHNOLOG CERAMIK

OBOWIĄZKI:

  • realizacja bieżących zadań w ramach prac prowadzonych w Dziale
  • poszukiwania literaturowe w zakresie nowych rozwiązań technologicznych
  • prowadzenie dokumentacji technologicznej
  • sporządzanie raportów i sprawozdań z prowadzonych prac
  • ścisła współpraca z Działem Badawczo-Rozwojowym w zakresie tworzenia nowych produktów

NASZE OCZEKIWANIA

  • wykształcenie wyższe – ceramiczne /chemiczne lub inżynieria materiałowa
  • gotowość do podejmowania wyzwań
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • inicjatywa, samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • skuteczne realizowanie powierzonych zadań
  • wykształcenie ceramiczne oraz znajomość branży narzędzi ściernych będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • praca w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń
  • atrakcyjne wynagrodzenie

pod adres:
62-600 Koło

lub e-mail:

Termin składania podań 03.11.2017 r.