Krążki CBS z oferty ANDRE ABRASIVE ARTICLES stanowią grupę produktów, które wykorzystuje się do czyszczenia, szlifowania i polerowania.

CBS, czyli krążki ścierne z twardej włókniny...

Szlify na 5-tkę!

Tajemnicą sukcesu CBS jest zastosowanie połączenia specjalistycznej twardej włókniny z ziarnem ściernym. CBS z uwagi na otwartą strukturę cechują doskonałe efekty szlifowania, dają jednolitą powierzchnię po obróbce, przy jednoczesnej poprawie jej wykończenia.
CBS cechują doskonałe efekty szlifowania, dają jednolitą powierzchnię po obróbce, przy jednoczesnej poprawie jej wykończenia. 
Wykorzystywane m.in. do czyszczenie i polerowania wszystkich rodzajów powierzchni, .w tym oczyszczenia powierzchni drewnianych oraz z tworzyw sztucznych, usuwanie farby z płyt stalowych (bez ich porysowania!), także usuwania rdzy i brudu z różnych elementów metalowych. CBS znajdują zastosowanie także przy szlifowaniu spoin i pozostałości po spawaniu. 

Stosowane na szlifierkach kątowych. 

Cechy krążków ściernych CBS:
• gratowanie i wykańczanie powierzchni w jednej operacji
• nie powodują powstawania rys na obrabianym przedmiocie
• chłodne szlifowanie
• cicha praca
• są alternatywą dla szczotek stalowych 
• bezpośrednie mocowanie na szlifierce - bez podkładek.

KRĄŻKI ŚCIERNE CBS

...na miarę Twoich potrzeb.

KRĄŻKI ŚCIERNE CBS

Do usuwania naddatków jak i obróbki wykańczającej...

Poznaj produkty

 Narzędzia ścierne ANDRE ABRASIVE ARTICLES są bezpieczne.

ANDRE sukcesywnie doskonaląc proces technologiczny oferuje narzędzia ścierne zapewniające coraz lepsze walory użytkowe i wysoki współczynnik bezpieczeństwa, zgodny z obowiązującymi normami.
Przynależność do organizacji zrzeszających czołowych producentów narzędzi ściernych oraz cykliczna certyfikacja potwierdzają to w pełni.

IS0 9001:2015

EUROPEJSKA FEDERACJA PRODUCENTÓW NARZĘDZI ŚCIERNYCH