Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czytaj więcej...

Nagrody i wyróżnienia

Przedsiębiorstwo Fair Play
W tym roku Krajowa Izba Gospodarcza przyznała naszej firmie już po raz czternasty tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play. W naszym przedsiębiorstwie kultura ,,fair-play” obowiązuje od początku jej istnienia, a otrzymanie tej nagrody jest potwierdzeniem rzetelności działań i motywuje nas do ciągłego doskonalenia kultury i etyki naszej organizacji.
Solidny Partner
W czasie uroczystości otwarcia Międzynarodowych Targów Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych „POL-ECO-SYSTEM”, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, firma ANDRE została nagrodzona specjalnym dyplomem uznania za udział w programie „SOLIDNY PARTNER” od 2003r.
Program SOLIDNY PARTNER ma już 20-letnią tradycję i jest realizowany pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce i Prezesa Narodowego Banku Polskiego.
W uzasadnieniu przyznanego wyróżnienia Koordynator Programu – Michał Wieczorek przedstawił naszą firmę jako jeden z bardzo dobrych przykładów społecznie odpowiedzialnego działania w środowisku lokalnym, zgodnego z naszą wielkopolską tradycją rzetelnej pracy.
Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju 2011
oraz Wyróżnienie w IV edycji konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju
Tytuł i wyróżnienie przyznane przez Fundację Innowacji i Rozwoju w kategorii Innowacyjny Produkt Unijny - Firmy Średnie, za wdrożenie innowacyjnego procesu produkcji i badania wytrzymałości ściernic typu 41, 42 i 27
Menadżer Jakości
Honorowy tytuł Wielkopolski Menadżer Jakości dla firmy ANDRE w uznaniu za osiągnięcia w zarządzaniu przez jakość i wieloletnie zaangażowanie w programach Unii Wielkopolan
Ambasador Polskiej Gospodarki
Tytuł przyznany w 2010 przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Ministra Spraw Zagranicznych w kategorii PARTNER FIRM ZAGRANICZNYCH
Medal Europejski
Przyznany w 2004 r. przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej i BCC za ściernice cienkie do przecinania METAL+INOX
Rekomendacja BCC
Od 2004 firma ANDRE jest członkiem Business Centre Club, organizacji przedsiębiorców założonej w 1991 roku, do której została zaproszona jako rzetelna i wiarygodna, przestrzegająca zasad etyki biznesowej, akceptująca zasady kodeksu honorowego.
Wielkopolska  Jakość
Nasza firma została po raz dwunasty laureatem konkursu "Wielkopolska Jakość" za osiągnięcia w zakresie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w produkcji narzędzi ściernych.
Gazele Biznesu
Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza od wielu lat przynależność firmy ANDRE ABRASIVE ARTICLES - Robert Andre do elitarnego klubu Gazel Biznesu - najdynamiczniej rozwijających się firm.
Certyfikat „Przejrzysta Firma”
Jest to najwyższe wyróżnienie w dziedzinie moralności biznesowej nadane przez Dun and Bradstreet Poland Sp. z o.o., świadczące o wywiązywaniu się z obowiazku terminowej publikacji sprawozdań finansowych oraz wiarygodności i uczciwości finansowej.
Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich
Wyróżnienie przyznane w 2004 za ściernice cienkie do przecinania typ 41 na Targach Technologii Przemysłowych i Dóbr Inwestycyjnych.
Pracodawca Organizator Pracy  Bezpiecznej
Państwowa Inspekcja Pracy przyznała III Nagrodę  Głównego Inspektora Pracy w ogólnopolskim konkursie  PRACODAWCA – ORGANIZATOR PRACY BEZPIECZNEJ 2004
Wielkopolski Filar Biznesu
Nagroda Wielkopolskiego Klubu Kapitału i Głosu Wielkopolskiego - dla szefów małych i średnich przedsiębiorstw, przyznana Panu R. Andre - Właścicielowi ZWAŚ  ANDRE ABRASIVE ARTICLES w kategorii JAKOŚĆ WYROBÓW w 2003 i 2005 roku.
Europrodukt
Nagroda w III edycji konkursu pod patronatem Ministerstwa Gospodarki - Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej w 2002 roku.
Lider Przesiębiorczości
Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Warszawie przyznała naszej firmie nagrodę w Konkursie: „Lider Przedsiębiorczości 2002”. W tym samym konkursie w roku 2005 firma otrzymała zaszczytne wyróżnienie.