firma

Ponad 35 lat doświadczenia

Silna polska marka, zbudowana od podstaw!

Specjalista/-tka ds. sprzedaży i eksportu

ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp.k. już od ponad 35 lat produkuje oraz dostarcza narzędzia ścierne uniwersalne i specjalizowane do obróbki zgrubnej i dokładnej (szlifowania, ostrzenia i przecinania) wielu materiałów, m.in. stali, stali nierdzewnej, żeliwa, aluminium, węglików spiekanych, metali nieżelaznych, ceramiki.

ANDRE ABRASIVE ARTICLES poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

SPECJALISTA/-TKA DS. SPRZEDAŻY I EKSPORTU

Umowa o pracę, pełny etat
Miejsce pracy: Koło, wielkopolskie, Polska

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywna i samodzielna sprzedaż oraz promowanie produktów oferowanych przez firmę
  • Realizowanie wyznaczonych zadań i planów sprzedażowych firmy
  • Efektywne pozyskiwanie nowych Klientów, około sprzedażowa obsługa
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów do współpracy
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Okresowe wizyty u Klientów
  • Organizacja i udział w targach i wystawach krajowych i zagranicznych
  • Współpraca z pracownikami działu i innych działów z zakresie realizowanych zadań

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Doświadczenie w branży min. 2 lata
  • Wykształcenie wyższe bądź kierunkowe
  • Samodzielność w realizacji obowiązków
  • Umiejętność współpracy
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność długotrwałego utrzymywania relacji z kontrahentem
  • Uprawnienia do kierowania pojazdem kat. B

ANDRE oferuje:

  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna Lux Med, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, grupowe ubezpieczenie na życie opłacane przez Pracodawcę, karta Multisport współfinansowana przez Pracodawcę)
  • Premie pieniężne za pomysły i usprawnienia – Program Sugestii
  • Bezpieczne i komfortowe warunki pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy
  • Parking dla pracowników
  • Wyjazdy integracyjne, pikniki rodzinne, wspólna Wigilia

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp. k., ul. Przemysłowa 10, 62-600 Koło, w celu realizacji procesu rekrutacji na w/w stanowisku”.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoją aplikację w naszej bazie, załącz dodatkowo klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp. k., ul. Przemysłowa 10, 62-600 Koło, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.