ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp.k. już od 35 lat produkuje oraz dostarcza narzędzia ścierne uniwersalne i specjalizowane do obróbki zgrubnej i dokładnej (szlifowania, ostrzenia i przecinania) wielu materiałów, m.in. stali, stali nierdzewnej, żeliwa, aluminium, węglików spiekanych, metali nieżelaznych, ceramiki.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiska:

1. MAGAZYNIER

Opis stanowiska:

  • Realizacja zadań związanych z gospodarką magazynową,
  • Wykonywanie czynności związanych z fizycznym przyjęciem towaru do magazynu,
  • Wykonywanie czynności związanych z prawidłowym obiegiem dokumentów przychodowych i rozchodowych dotyczących magazynu,
  • Wykonywanie czynności związanych z poprawnym obrotem materiałowym, w tym sprawne i terminowe przygotowywanie wysyłek dla klientów krajowych i zagranicznych,
  • Załadunek i rozładunek pojazdów,
  • Sporządzanie cyklicznych inwentaryzacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • Doświadczenie w pracy w magazynie,
  • Umiejętność współpracy w grupie, komunikatywność,
  • Umiejętność obsługi komputera (mile widziana znajomość ERP XL).

Oferujemy:

  • stabilne i długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna LuxMed, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, grupowe ubezpieczenie na życie opłacane przez Pracodawcę)
  • bezpieczne i komfortowe warunki pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp. k., ul. Przemysłowa 10, 62-600 Koło, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisku Magazynier”.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoją aplikację w naszej bazie, załącz dodatkowo klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp. k., ul. Przemysłowa 10, 62-600 Koło, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W celu zaaplikowania na to stanowisko, proszę kliknąć: Magazynier

Osoba do kontaktu:
Michalina Koral
tel.: 511 556 867

2. REGIONALNY OPIEKUN KLIENTA
WARMIŃSKO-MAZURSKIE, MAZOWIECKIE, PODLASKIE i ŁÓDZKIE

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Szkolenia produktowe i techniczne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Wymagania rekrutacyjne:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku z branży ściernej, narzędziowej lub przemysłowej;
  • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Wytrwałość oraz konsekwencja w działaniu;
  • Zaangażowanie, sumienność i kreatywność,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie ofert handlowych dla nowych i istniejących klientów na podstawie uzyskanych od nich informacji
  • Nawiązywanie kontaktów telefonicznych oraz umawianie i odbywanie spotkań z potencjalnymi klientami celem przedstawienia oferty na przydzielonym terenie
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji oraz utrzymywanie długoterminowych relacji handlowych z Klientem
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Analiza konkurencji i zapotrzebowania klientów
  • Tworzenie bazy nowych klientów na podstawie zebranych informacji
  • Realizacja postawionych celów sprzedażowych
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów

W celu zaaplikowania na to stanowisko, proszę kliknąć: Regionalny Opiekun Klienta

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp. k., ul. Przemysłowa 10, 62-600 Koło, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisku Regionalny Opiekun Klienta”.