1. OPIEKUN KLIENTA ds. NARZĘDZI SUPERTWARDYCH

Wymagania rekrutacyjne:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku z branży narzędziowej lub przemysłowej (doświadczenie z branży ściernej będzie dodatkowym atutem).
  • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych.
  • Umiejętności negocjacyjne.
  • Wytrwałość oraz konsekwencja w działaniu.
  • Zaangażowanie, sumienność i kreatywność.
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych oraz prawo jazdy kat. B.
  • Wykształcenie wyższe, techniczne będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Główne obowiązki:

  • Nawiązywanie kontaktów handlowych i pozyskiwanie klientów docelowych.
  • Obsługa dotychczasowych klientów w zakresie doboru odpowiednich charakterystyk do określonych zadań obróbkowych.
  • Promowanie nowych produktów.
  • Dbanie o odpowiednie relacje z klientami i wizerunek marki.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii.
  • Szkolenia produktowe i techniczne.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, grupowe ubezpieczenie na życie )

Aplikacje proszę wysyłać pod adres:

ANDRE ABRASIVE ARTICLES
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
ul. Przemysłowa 10
62-600 Koło

lub e-mail:

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i nie zwracamy nadesłanych dokumentów.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp. k., ul. Przemysłowa 10, 62-600 Koło, w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Opiekun klienta ds. narzędzi supertwardych.”